Krew na parkiecie! Durajczyk potężnie oberwała piłką, ale pomógł jej... kibic (WIDEO)

W spotkaniu 5. kolejki Ligi Mistrzyń siatkarki PGE Atomu Trefla Sopot rywalizowały w Stambule z VakifBankiem. W trzecim secie tej konfrontacji doszło do groźnie wyglądającej sytuacji. Libero ekipy z Sopotu Agata Durajczyk mocno oberwała piłką po ataku Robin de Kruijf... Na parkiecie polała się krew...

Sytuacja miała miejsce w trzeciej odsłonie spotkania VakifBank Stambuł - PGE Atom Trefl Sopot, przy stanie 2:0 w setach i 11:6 dla ekipy ze Stambułu. Potężny atak Holenderki Robin de Kruijf trafił libero sopocianek Agatę Durajczyk prosto w twarz. Całe zdarzenie wyglądało groźnie, Polka podniosła się jednak z parkietu i rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania chusteczki, by zatamować krwawienie z nosa. Agata Durajczyk szybko pozbierała się i wróciła do gry.

Sopocianki rozbite w Stambule

Siatkarki PGE Atomu Trefl przegrały ostatecznie z VakifBankiem 0:3 (20:25, 21:25, 18:25). To druga porażka wicemistrzyń Polski w obecnej edycji. W ostatniej kolejce fazy grupowej siatkarki z Sopotu zmierzą się z najsłabszą w tej grupie drużyną - Calcit Lublana.

Całe zdarzenie w załączonym materiale wideo.