Niesamowita historia bezdomnego z Wrocławia. Dostał bilet na mecz Polaków z Norwegią!

Piłka ręczna

Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy marzenia się spełniają, powinien się ich natychmiast wyzbyć. Przekonał się o tym pan Tomasz, bezdomny z Wrocławia, który już w sobotę zasiądzie na trybunach Tauron Arena Kraków i obejrzy mecz reprezentacji Polski z Norwegią. Poznaj tę niesamowitą historię!

Jak do tego doszło? W piątek pan Tomasz zaczepił idącego do pracy Jerzego Mielewskiego pokazując mu czarno-białe zdjęcie z 1973 roku. Na fotografii widnieli reprezentanci Polski w szczypiorniaku Bogdan Kowalczyk i Zdzisław Antczak, a także ojciec pana Tomasza. – Mój tata przez 30 lat był kierownikiem hali Śląska Wrocław. Tam się wychowałem. Stamtąd jest moja miłość do piłki ręcznej – wyjaśnił bezdomny.

 

TOP10 najlepszych interwencji pierwszej fazy Euro 2016 (WIDEO)

 

Pan Tomasz do Warszawy przyjechał z Wrocławia… autostopem. Już jutro będzie mógł się wybrać pociągiem do Krakowa, gdzie obejrzy mecz EHF Euro 2016. Marian Kmita, dyrektor ds. sportu telewizji Polsat przekazał bezdomnemu wejściówkę na sobotnie spotkanie kadry Michaela Bieglera z Norwegią! – Jestem szczęśliwy! W oczach mam łzy – powiedział wzruszony mężczyzna.

 

Historię bezdomnego z Wrocławia poznaj oglądając materiał wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

 

Jerzy Mielewski, seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie