Reprezentantki Polski bez tajemnic, czyli jak poznać swoje… majtki!

Koszykówka

Czy w pokojach kadrowiczek śmierdzi? Dlaczego warto dbać o porządek? I jak poznaje się nieswoją… bieliznę? Tylko u nas zobacz pełną śmiechu dyskusję na temat porządków w pokojach reprezentantów Polski.

Iwona Niedźwiedź i Patrycja Kulwińska oraz Paweł Niewrzawa wymienili swoje opinie na temat pokojów kobiet i mężczyzn na zgrupowaniach reprezentacji. – Chciałabym oficjalnie przeprosić za Iwonę, która ma naprawdę okropny „burdel” w swoim pokoju za każdym razem. Tam jest przeciwnie, niż w domu. W domu dba się o czystość, sprząta się regularnie a na zgrupowaniach… średnio – opowiedziała ze śmiechem Kulwińska, która szybko dodała: - Znamy się na tyle dobrze, że kojarzymy nawet, które majtki są czyje…

 

Eksperci Polsatu Sport o Norwegach: To średniaki, ale nie lekceważmy ich

 

- A jak to wygląda w Twoim przypadku? – dopytał Pawła Niewrzawę z Górnika Zabrze Przemysław Iwańczyk. – Podobnie, jak u chłopa ków z kadry. Staramy się trzymać porządek. Pewien trener powiedział mi: „porządek w życiu, porządek na boisku”. Troszeczkę w tym prawdy jest. Nie wolno wracać do bałaganu w pokoju. Liczy się komfort fizyczny i psychiczny – powiedział tłumacząc jednocześnie, że w pokoju ma być czysto, pachnąco i domowo.

 

Do dyskusji momentalnie włączyła się Patrycja Kulwińska. – Ja tylko chcę zaznaczyć, że u nas w pokoju też nie śmierdzi! – stwierdziła.

 

Pełną śmiechu dyskusję na temat porządków w pokojach zobacz w materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

JS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie