Ajax Amsterdam wygrał po golu w 25. sekundzie! (WIDEO)

Ajax Amsterdam wygrał na własnym stadionie z Vitesse Arnhem 1:0. Jedyną bramkę zdobył już w pierwszej minucie spotkania Riechedly Bazoer. Arkadiusz Milik rozegrał całe spotkanie.

Mecz jeszcze dobrze się nie rozpoczął, a już mieliśmy 1:0. W 25. sek wynik otworzył Bazoer! Była to trzecia bramka Holendra w tym sezonie. Co ciekawe w pierwszym spotkaniu obu ekip w październiku Bazoer również zaliczył trafienie.

Dortmund lepszy w starciu dwóch Borussi! Dobry występ Piszczka

Ajax dominował, lecz nie umiał potwierdzić swojej przewagi. W 24. minucie,  po dośrodkowaniu Milika, do piłki dopadł jeden z jego kolegów i posłał futbolówkę do siatki rywali. Gol został jednak słusznie nieuznany, gdyż sędzia odgwizdał spalonego.

W drugiej połowie Ajax kontrolował przebieg gry. W 83. min Milik padł w polu karnym, ale arbiter nie wskazał na jedenasty metr. Do końca spotkania wynik spotkania nie uległ zmianie.

Drużyna Milika umocniła się na 1. miejscu w tabeli Eredivisie.

Ajax Amsterdam - Vitesse Arnhem 1:0 (1:0)

Bramka: Bazoer 1

W załączonym materiale wideo błyskawicznie gol Ajaksu Amsterdam.