Analiza eksperta przed meczem Polska - Norwegia (WIDEO)

Piłka ręczna

Mecz Polska - Norwegia to dla jednych i drugich początek rywalizacji w drugiej fazie EHF Euro 2016. Czy faworyzowani biało-czerwoni wygrają bez problemów? Na co trzeba będzie zwrócić uwagę? Charakterystykę drużyn i personalia przybliżą Wam Michał Skórski i Przemysław Iwańczyk.

To, co różni szczypiornistów Polski i Norwegii już na pierwszy rzut oka, to doświadczenie. W naszym zespole jest wielu zawodników, którzy grali już na wielu najważniejszych turniejach. Nasi sobotnie rywale mają młody zespół, który dopiero zbiera szlify.

 

Blok bronią Norwegów! Twardzi Wikingowie zatrzymają Polaków?

 

- To są bardzo dobrze przygotowani zawodnicy, którzy chcą wygrać każdy mecz. Nie wyobrażam sobie, żeby na mistrzostwach Europy ktoś tylko zbierał doświadczenia. Mają cztery punkty i na pewno będą walczyć o awans do półfinału - powiedział asystent Rafała Kuptela w Gwardii Opole.

 

W myśl zasady, że zwycięskiego składu się nie zmienia, trener Michael Biegler powinien wystawić taką samą siódemkę, jak w meczu z Francją. - Zakładamy, że będą na rozegraniu Karol Bielecki, Michał Jurecki i Krzysztof Lijewski . Przemek Krajewski i Michał Daszek na skrzydłach, Kamil Syprzak jako obrotowy. W bramce oczywiście Sławomir Szmal - stwierdził Skórski.

 

Analiza eksperta przed meczem Polska - Norwegia w załączonym materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze