Biegler w ogniu walki! Zobacz emocjonalne reakcje trenera (WIDEO)

Piłka ręczna

Trener Michael Biegler nie należy do osób, które chcielibyśmy zdenerwować… Selekcjoner reprezentacji Polski podczas mistrzostw Europy w piłce ręcznej jest jak tornado. Krzyczy, skacze, gestykuluje, zamiera na chwilę, aby znów ruszyć do emocjonalnego tańca. Energia aż kipi!

Kto wie, czy w żyłach trenera Michaela Bieglera nie płynie latynoska krew. Twórca ostatnich sukcesów polskiej reprezentacji w trakcie meczów to prawdziwy wulkan energii. I niech strzeże się ten, kto pana Bieglera zdenerwuje albo nie słucha. Niemiec w krótkich, żołnierskich słowach potrafi doprowadzić swoich szczypiornistów do porządku.

 

Polska - Norwegia. Tak grają nasi rywale! (WIDEO)

 

Z trenerem naszej kadry łatwego życia nie mają także sędziowie, a nawet rywale. Odznaczony przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Złotym Krzyżem Zasługi Biegler często wchodzi w polemikę z arbitrami czy selekcjonerami innych reprezentacji. I nie raz dostaje za to… żółtą kartkę.

 

Emocjonalne reakcje trenera Michaela Bieglera w trakcie meczów zobacz w materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

Jakub Baranowski, Łukasz Majchrzyk, seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie