Lijewski grał z urazem! Czy wróci na Białoruś?

Piłka ręczna

Krzysztof Lijewski wystąpił w spotkaniu z Norwegią i nic nie wskazywało, że polski rozgrywający na parkiecie pojawił się z kontuzją. Po przegranym meczu 28:30 przyznał, że miał problemy zdrowotne. - Przed meczem dostałem zastrzyk z blokadą i na rozgrzewce poczułem się nieco lepiej. Początkowo miałem nie wystąpić, ale z trenerem doszliśmy do wniosku, że zagram w tym meczu - zdradził Krzysztof Lijewski w wywiadzie pomeczowym dla Polsatsport.pl.

Szymon Rojek: Przed meczem nikt nie o tym nie wspominał, ale teraz powiedz jak było naprawdę. Byłeś w pełni zdrowy na spotkanie z Norwegią?

Krzysztof Lijewski: Przed meczem dostałem zastrzyk z blokadą i na rozgrzewce poczułem się nieco lepiej. Początkowo miałem nie wystąpić, ale z trenerem doszliśmy do wniosku, że zagram w tym meczu.

 

Jurecki za bandą! Heroiczna walka bez efektów (WIDEO)


Jak z Twojej perspektywy wyglądało to spotkanie?

Norwegowie grali swoje - twardo w obronie, szybko w kontrataku i spokojnie w ataku. My natomiast mieliśmy problemy w ataku pozycyjnym. Wszystkie zagrania do środka były blokowane przez naszych rywali.

Cały ciężar zdobywania bramek spadł na drugą linię...

Norwegowie również analizowali naszą grę i wiedzą jakim arsenałem umiejętności dysponuje Kamil Syprzak. Ma świetne warunki fizyczne i ostatnio graliśmy do niego dużo piłek. Norwegowie świetnie odrobili swoją pracę domową.

Wywiad z Krzysztofem Lijewskim w załączonym materiale wideo!

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

Szymon Rojek, mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze