NRG eSports z nową drużyną CS:GO

E-sport
NRG eSports z nową drużyną CS:GO

Trzon Amerykańskiego zespołu Counter-Strike: Global Offensive, który do niedawna reprezentował barwy Kanadyjskiej organizacji e-sportowej Method, został zakontraktowany przez NRG eSports. Skład wzmocniło ponadto kilku znanych, klasowych zawodników.

Dotychczasowy skład jednej z Kanadyjskich organizacji e-sportowych - Method przeszedł przebudowę po tym, jak z dalszej wspólnej gry zrezygnowało aż trzech zawodników. Wyjątkiem okazał się duet w osobach Samuela "SileNt3m" Portillo i Justina "just9n" Ortiza. Obaj zadecydowali, że poszukają brakujących ogniw do drużyny, dzięki czemu będą mogli walczyć o dalsze cele, między innymi ESL ESEA Pro League. Oficjalnie wiadomo, że plan wypalił, gdyż do zespołu dołączyło trzech znanych graczy, w tym dwaj z Europy - Fatih 'gob b' Dayik oraz Nikola 'LEGIJA' Ninic. Pierwszy z nich był do niedawna częścią jednego z najbardziej znanych niemieckich zespołów Counter-Strike: Global Offensive - Mousesports. Ponadto wiadomo, że nowa formacja została zakontraktowana przez Amerykańską organizację NRG eSports.

 

 

W swoich oświadczeniu na temat podpisania kontraktów z NRG eSports, 'gob b' powiedział:


"Jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu znalazłem nowy dom i mogę kontynuować karierę profesjonalnego gracza CS:GO. Również czuję się bardzo szczęśliwy z powodu osób, z którymi przyszło mi współpracować. Wszyscy jesteśmy profesjonalistami i mamy duże doświadczenie. Wiem, że musimy dużo ćwiczyć, ale widzę wielką przyszłość przede mną i moim zespołem. Jest między nami chemia i to generuje większą motywację do pracy. Z niecierpliwością oczekuję na nasze wyniki i wielkie cele, jakie przed sobą stawiamy".

 

 

Skład drużyny NRG eSports:

 

Justin "just9n" Ortiz
Samuel "SileNt3m" Portillo
Peter "ptr" Gurney
Fatih "gob b" Dayik
Nikola "LEGIJA" Ninić

 

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze