Ostre słowa Bieleckiego: Zburzyliśmy swój plan. Zniszczyliśmy coś pięknego

Piłka ręczna

Karol Bielecki rzucił aż 10 bramek w meczu Polska - Norwegia, ale ostatecznie biało-czerwoni i tak przegrali. - Zburzyliśmy swój plan, zniszczyliśmy coś pięknego - ostro ocenił w rozmowie z Szymonem Rojkiem gwiazdor reprezentacji Polski.

Szymon Rojek: Mam wrażenie, że Norwegowie nie zaskoczyli. Kiedy rozmawialiście przed meczem, to wymienialiście: szybko grający rozgrywający, drużyna bardzo szybko biegająca z obrony do ataku i odwrotnie. To wszystko w meczu z nami pokazali.

 

Karol Bielecki: Norwegia zagrała tak jak umie. Mocno, twardo w obronie - my za to pozwoliliśmy im na wszystko i tym samym przegraliśmy mecz, praktycznie burząc sobie plan, jaki mieliśmy do drogi półfinałowej. Zniszczyliśmy coś pięknego.

Zgodziłbyś się, że obrona znowu nie funkcjonowała najlepiej? Norwegowie wyjątkowo łatwo rzucali bramki.

Zagraliśmy za miękko, za słabo. Może myśleliśmy, że mecz sam się wygra, ale niestety samo się nic nie wygrywa, jeśli się nie powalczy.

Pozbieracie się na Białoruś?

Oczywiście, mam nadzieję, że chociaż trochę zmażemy tę plamę.

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

Szymon Rojek, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie