Biegler przed meczem z Białorusią: Zagramy inaczej niż z Norwegią

Piłka ręczna

Z Norwegią nie byliśmy jednością. Zawodnicy patrzyli tylko na siebie. Później byliśmy źli i chcieliśmy robić coś na siłę. Z Białorusią zagramy zupełnie inne spotkanie - mówi w rozmowie z Polsatsport.pl o meczach z Norwegią i Białorusią trener reprezentacji Polski Michael Biegler.

Szymon Rojek: Czy analizował Pan to, co wydarzyło się w meczu z Norwegią?

 

Michael Biegler: Myślę, że nie znaleźliśmy sposobu na to, aby grać tak, jakbyśmy chcieli. Z takim rywalem jak Norwegia trzeba grać mocną obroną, a my takiej nie mieliśmy, nie byliśmy jednością. Zawodnicy patrzyli tylko na siebie. Nie grali systemem, jakiego potrzebowaliśmy. Powinniśmy grać inaczej, szanować czas, wykonywać polecenia taktyczne. Później byliśmy źli i chcieliśmy robić coś na siłę. A to nigdy nie jest dobre rozwiązanie.

 

Polska - Norwegia: Skrót meczu (WIDEO)

 

Czy uważa Pan, że Norwegia to zespół podobny do Białorusi? Mają mocnych rozgrywających, ale niekoniecznie silne skrzydła.

 

To będzie zupełnie inny mecz. Także jeśli chodzi o sposób gry rywali. Wiemy, że mamy pewne problemy z zespołami takimi, jak Norwegia. Zmierzamy jednak w kierunku, gdzie mamy więcej rozwiązań. Tak będzie z Białorusią.

 

Jak wygląda sytuacja zdrowotna Polaków?

 

W trakcie turnieju zdarzają się różne rzeczy, ale nic nie wskazuje na to, abyśmy kogoś stracili.

 

Całą rozmowę z Michaelem Bieglerem zobacz w materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

Szymon Rojek, seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze