Rosjanie w stylu NBA! Magiczna wrzutka skrzydłowych

Piłka ręczna

Reprezentacja Rosji na mistrzostwach w Polsce zasłynęła przede wszystkim z kapitalnych wykończeń Timura Dibirowa i tym razem kapitan Sbornej nie pozostał dłużny. Tym razem jednak w magicznej kombinacji wzięła udział niemal cała drużyna, piłka krążyła jak po sznurku a całość do pustej bramki po fantastycznej wrzutce sfinalizował Dibirow. Ręce same składały się do oklasków!

Reprezentacja Rosji wyrasta na jedną z najbardziej efektownie grających drużyn na polskim Euro 2016! Dmitrij Żytnikow rozprowadził akcję do prawej strony, tam za plecami do skrzydła zagrał ją Siergiej Szelmienko i wydawało się, że akcję z prawego skrzydła kończył będzie Danił Sziszkariew. Prawoskrzydłowy Rosjan zrobił jednak psikusa bramkarzowi Niemców i wystawił piłkę jak na tacy znajdującemu się na przeciwległej stronie boiska Timurowi Dibirowowi. Kapitan Sbornej wyskoczył na niebotyczną wysokość i dobił piłkę do pustej bramki. Kapitalna akcja!

 

Agent specjalny Rutenka, czyli najlepszy snajper Białorusi (WIDEO)

 

Rosjanie tym samym powtórzyli wyczyn Duńczyków, którzy tego typu akcję przeprowadzili już na początku mistrzostw. Wtedy Sven Hansen dograł piłkę do Andersa Eggerta, jednak w tym wypadku cała akcja zawiązała się dużo lepiej i miała w sobie elementy najlepszej ligi koszykarskiej świata: miała wiele efektownych elementów, a całość w stylu "alley oop" sfinalizował Dibirow, który na polskim czempionacie zachwycał już wieloma fajerwerkami.

 

 

Kapitalna akcja Rosjan w załączonym materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze