LCS: Immortals wciąż nieśmiertelne. TSM poniżej oczekiwań.

E-sport
LCS: Immortals wciąż nieśmiertelne. TSM poniżej oczekiwań.

Drużyna Immortals wciąż nie przegrała meczu w NA LCS. Tym razem udało im się pokonać Team SoloMid po emocjonującym, blisko 40 minutowym spotkaniu. Najlepszym zawodnikiem meczu był support druzyny IMT, Adrian "Adrian" Ma.

Jednak początek meczu przebiegał pod dyktando TSM. Szczególnie skuteczny był Bjergsen grający jako Ahri i top laner Hauntzer, który wybrał Poppy. Dopiero w 30 minucie meczu Immortals zrobiło pierwszy krok w kierunku ostatecznego zwycięstwa, gdy jungler drużyny (Reignover) zdołał ukraść przeciwnikom barona i chwilę później poprowadzić swoją drużynę do wygrania teamfightu.

Kluczowa dla przebiegu całego spotkania była sytuacja z 38 minuty, gdy drużynie Immortals udało się zabić część graczy TSM, by potem wykończyć (za sprawą widowiskowego zagrania Lissandry) niczego nie spodziewającą się resztę drużyny.

 

W następnym meczu drużyna Immortals zmierzy się z drużyną NRG eSports, która także po trzech meczach ma bezbłędny bilans zwycięstw, a Team SoloMid spróbuje odwrócić złą passę podczas spotkania z Team Dignitas.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze