Bilard, lotki, konsola, czyli jak relaksują się polscy szczypiorniści

Piłka ręczna

Bilard, lotki, gry komputerowe, internet, a może sen, albo spacer? Kawa, wyjście z hotelu, rozmowa z rodziną lub z kolegami z drużyny? Jak polscy piłkarze ręczni spędzają czas wolny pomiędzy emocjonującymi meczami EHF Euro 2016?

Michał Szyba: Schemat jest ten sam i po wygranych, i po przegranych meczach, tylko humor trochę inny. Po wygranych meczach jest dużo przyjemniej, bo i humor wszystkim dopisuje i atmosfera w drużynie jest lepsza, ale w sporcie trzeba umieć również podnosić się po przegranej. Każdy relaksuje się inaczej. Jedni w swoich pokojach, inni wolą spędzać czas w grupie, trochę porozmawiać, bo wiadomo, że tak szybko się nie da zasnąć, gdy tak późno gramy.

 

Piotr Wyszomirski: Mamy tu specjalną salę gier. Jest bilard, są lotki. Ja lubię grać w lotki, to mnie uspokaja i relaksuje.

 

Piotr Chrapkowski: Ja relaksuję się czytając książki, albo grając w gry. To mi pozwala na chwię się wyłączyć.

 

Andrzej Rojewski: Jeden potrzebuje snu, inny jakiegoś masażu, a następny musi coś zjeść. Próbujemy wyjść na jakąś kawę, gdzieś poza hotel, chociaż na dwie-trzy godziny.

 

Rozmowy z reprezentantami Polski w załączonym materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze