Demonstracja siły Jureckiego! Dziewięć goli z Białorusią (WIDEO)

Piłka ręczna

Michał Jurecki po raz kolejny był liderem reprezentacji Polski i jednym z głównych aktorów zwycięskiego pojedynku z Białorusią. "Dzidziuś" szalał zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy na jego liczniku pojawiło się sześć bramek z ośmiu prób. Trzy dołożył jeszcze po przerwie, a Polska wygrała z Białorusią 32:27. Jurecki został nowym liderem klasyfikacji strzelców mistrzostw Europy z 32 golami.

Kolejny fantastyczny występ Michała Jureckiego! Gwiazda biało-czerwonych to bezsprzecznie jedna z największych postaci na polskim Euro i potwierdziła to w kolejnym spotkaniu. Aż dziewięć trafień, mocna, zdecydowana gra i gole "z niczego" stały się już znakiem firmowym "Dzidziusia".

Kumulacja, podwójny Szmal! Dwie parady w jednej akcji (WIDEO)

Jurecki do sześciu goli w pierwszej części gry (na osiem prób) dołożył trzy trafienia w drugiej, w tym gola zamykającego dorobek bramkowy Polaków. Michał trafił także z rzutu karnego, a brawo bił mu nawet... jego brat - zwykle egzekutor tego stałego fragmentu gry. Jurecki wybrany został MVP spotkania. Dzięki kolejnej porcji bramek Michał Jurecki został nowym liderem klasyfikacji strzelców mistrzostw Europy z 32 golami.

Wszystkie bramki Michała Jureckiego przeciwko Białorusi w załączonym materiale wideo.

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!