Lazarov najsilniejszą armatą walecznej Macedonii! 11 goli (WIDEO)

Piłka ręczna

Było blisko, by Kiril Lazarov został bohaterem wielkiej wiktorii reprezentacji Macedonii nad Norwegią, jednak jego rzut w ostatnich sekundach został zablokowany i ostatecznie mecz zakończył się remisem. 11 goli na 14 rzutów dało mu jednak tytuł zawodnika meczu i znacznie wpłynęło na sytuację w "polskiej" grupie.

Reprezentacja Macedonii dość długo sensacyjnie prowadziła z Norwegią i naprawdę wiele wskazywało na zwycięstwo zespołu z Bałkanów. W znakomitej dyspozycji strzeleckiej od początku spotkania był gwiazdor zespołu, Kirył Łazarow - zawodnik FC Barcelony trafił 11/14 z gry, w tym kilka rzutów karnych i prowadził swój zespół do świetnej gry. Macedonia zadyszki dostała dopiero w końcówce, jednak to właśnie Łazarow miał w swoich rękach piłkę meczową. Ostatni rzut przy stanie 31:31 został jednak zablokowany i mecz ostatecznie zakończył się podziałem punktów.

 

Łazarow otrzymał nagrodę MVP spotkania.

 

Wszystkie bramki Kirila Lazarova przeciwko Norwegii w załączonym materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze