Gacek w Kadziu Project: Kibice - jesteście fantastyczni!

Piłka ręczna

"Podoba mi się to, że bez względu na to, czy grają siatkarze, czy piłkarze ręczni Tauron Arena Kraków jest zapełniona po brzegi. Kibice z flagami, ubrani i pomalowani w biało-czerwone barwy. To jest coś fantastycznego" - powiedział w rozmowie z Łukaszem Kadziewiczem libero Lotosu Trefla Gdańsk, reprezentant Polski Piotr Gacek.

Piotr Gacek - libero Lotosu Trefla Gdańsk, reprezentant Polski w siatkówce śledzi występy reprezentacji Polski na Euro 2016 piłkarzy ręcznych:

 

"W 2006 roku postawiliśmy pierwszy kroczek, po latach bez medalu. Rok po roku dokładaliśmy kolejne sukcesy i teraz zbieramy tego owoce. Podejrzewam, że piłkarze ręczni teraz też ugrają jakiś medal, czego im z całego serducha życzę i ten sport drużynowy w Polsce nadal będzie stał na bardzo wysokim poziomie."

 

Kołecki w Kadziu Project: Chętnie zatańczyłbym z… Pudzianowskim!

 

"Podoba mi się to, że bez względu na to, czy grają siatkarze, czy piłkarze ręczni Tauron Arena Kraków jest zapełniona po brzegi. Kibice z flagami, ubrani i pomalowani w biało-czerwone barwy. To jest coś fantastycznego. Kibice - jesteście fantastyczni, bo czy ręczni, czy my, wychodzimy na parkiet przy takim dopingu, że aż czasami ciężko jest przegrać. Jesteście wielcy."

 

Na jakiej pozycji Piotr Gacek mógłby odnaleźć się w piłce ręcznej?

 

"Bramkarz - absolutnie nie. Chłopaki na tej pozycji odwalają taką robotę, że aż czasami dech zapiera. Sławek Szmal jest niesamowity. Dlatego nie wybrałbym pozycji bramkarza, bo to dla mnie coś takiego jak skok na mamucie i to na sankach... Wielki szacunek dla chłopaków i niech w piłkę ręczną grają ci, co grają w ręczną. Ja nie będę sobie wybierał pozycji, bo to ich robota."

 

Rozmowa z Piotrem Gackiem w załączonym materiale wideo.

Łukasz Kadziewicz, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze