Kawulski: Walka Bedorfa z Fedorem nam się nie opłaca

Sporty walki

W mediach branżowych w ostatnim pojawiało się coraz więcej informacji na temat potencjalnej walki Karola Bedorfa z Fedorem Jemieljanienko. Czy starcie światowej legendy MMA z mistrzem kategorii ciężkiej KSW jest w ogóle możliwe?

To jest temat do dyskusji, ale pewne walki nie opłacają się promotorom. W tym wypadku Bedorf jest naszą gwiazdą, a Fedor jest związany z Rizin FF. Wydaje się, że takie zestawienie jest możliwe do realizacji, bo współpracujemy z japońską organizacją, ale to plany dalekosiężne. Na razie nie wiemy tak naprawdę w jakiej formie jest Jemieljanienko - powiedział Maciej Kawulski w programie Puncher.

39-letni legendarny zawodnik powrócił do MMA w grudniu 2015 roku. Na gali Rizin FF Rosjanin już w pierwszej rundzie znokautował zdecydowanie mniej doświadczonego Jaideepa Singha i zapisał 35 zwycięstwo w swoim rekordzie.

 

FEN 11: Kotwica kontra Kopera! Karta walk coraz mocniejsza


O walce Bedorfa z Emelianenko w mediach mówi się coraz więcej, a Polak otwarcie zaznacza, że jest zainteresowany takim zestawieniem. Łukasz Jurkowski jednak powściąga emocje i hamuje entuzjazm wszystkich polskich fanów MMA.

Taka walka byłaby świetną reklamą dla Bedorfa. Chciałbym, aby pojedynek odbył się jak najszybciej, bo za dwa,trzy lata może być już za późno. Nie sądze jednak, że do takiej walki dojdzie - ocenił "Juras".

Fragment materiału Puncher zobaczysz w załączonym materiale wideo.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze