Chrapkowski: Białoruś? Ja myślę już o Chorwacji!

Piłka ręczna

Dziś było widać naszą walkę, determinację. Niepotrzebne było rozprężenie pod koniec meczu, ale cieszymy się ze zwycięstwa i już myślimy o Chorwacji - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl po wygranej z Białorusią reprezentant Polski Piotr Chrapkowski.

Artur Siódmiak: Gratulacje, bo za Wami naprawdę znakomite zawody!

 

Piotr Chrapkowski: Dziękuję. Było widać naszą walkę, determinację. W drugiej części pierwszej połowy odskoczyliśmy rywalom i później kontrolowaliśmy wynik. Niepotrzebne było rozprężenie pod koniec, ale cieszymy się ze zwycięstwa i już myślimy o Chorwacji. To będzie mecz o nasze być albo nie być.

 

Polska - Białoruś: Skrót meczu (WIDEO)

 

W defensywie zagraliśmy lepiej, niż z Norwegią?

 

Byliśmy agresywniejsi. Pomogła nam też kontuzja Siergieja Rutenki, bo – choć nie życzymy nikomu urazów – siła Białorusi trochę siadła. Mimo to rywale i tak rozegrali dobre zawody. U nas wszystko wyglądało znacznie lepiej. Teraz skupiamy się na Chorwacji i walce o wszystko.

 

Dziś nawet Piotrek Grabarczyk zdobył dwie bramki! Nie często się to zdarza…

 

To specjalista od defensywy, ale w ataku radził sobie nieźle. Te nasze brameczki to było ukoronowanie polskiej gry w obronie.

 

Całą rozmowę z Piotrem Chrapkowskim zobacz w materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

Artur Siódmiak, seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie