EHF Euro 2016: Jak można nie trafić do pustej bramki?! W roli głównej Garcia (WIDEO)

Piłka ręczna

Hiszpanie przez większą część pierwszej połowy nie prowadzili z Węgrami, lecz na kilka sekund przed końcem stanęli przed taką szansą. Wystarczyło, by Antonio Garcia trafił na pustą bramkę. Ta sztuka mu się jednak nie udała!

Garcia nie został więc - przynajmniej na razie - kolejnym zawodnikiem, któremu wyszedł, tzw. "rzut Siódmiaka". Hiszpan stanął przed świetną szansę na kilka sekund przed końcem pierwszej połowy, kiedy Węgrzy pogubili się w swoim ataku. Ich problem polegał na tym, że... wycofali bramkarza, by mieć tyle samo zawodników w polu, co Hiszpanie (jeden z Madziarów powędrował wcześniej na ławkę kar).


Dujszebajewów dwóch! Co wiedzą o sobie Tałant i Alex?


Garcia świetnie popracował w obronie i przechwycił piłkę. Miał około czterech sekund na sfinalizowanie akcji, więc nie próbował nawet zbliżyć się pod samo pole karne, tylko uderzył z okolicy połowy boiska. Zrobił to jednak bardzo nieprecyzyjnie - piłka nie tylko nie wpadła do siatki, ale nawet przeleciała nad bramką!

Po oddanym rzucie Garcia skwitował sytuację wymownym uśmiechem.

Jak Garcia nie trafił do pustej bramki? Odpowiedź w załączonym materiale wideo!

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie