Ranking HLTV.ORG: Luminosity z awansem, Virtus.pro poza TOP5

E-sport
Ranking HLTV.ORG: Luminosity z awansem, Virtus.pro poza TOP5
@HLTV.ORG

Za nami rozgrywki DreamHack Open Leipzig, a co za tym idzie, redaktorzy HLTV.ORG zaprezentowali kolejną odsłonę rankingu zespołów Counter-Strike: Global Offensive. Z awansu do TOP5 najlepszych zespołów CS:GO na świecie mogą cieszyć się reprezentanci brazylijskiego Luminosity – Polacy z Virtus.pro niestety spadli na szóstą pozycję w zestawieniu.

Czołówka rankingu pozostała w niezmienionej formie. W dalszym ciągu pozycję lidera tabeli utrzymują zawodnicy Fnatic. Tuż za nimi plasują się gracze Natus Vincere, czyli zwycięzcy z Lipska, następnie Team EnVyUs oraz Astralis. Awans do TOP5 zaliczyli zawodnicy brazylijskiego Luminosity, którzy dotarli do finału niemieckiego turnieju, pokazując się z bardzo dobrej strony wszystkim fanom CS:GO. Po nieudanym występie w pierwszym przystanku turniejów z serii DreamHack w tym roku, spadek na szóste miejsce w rankingu zaliczyli zawodnicy Virtus.pro.

 

W rankingu znajdują się również nasi rodacy z Vexed Gaming, którzy zamykają całe zestawienie na 20 pozycji – już w połowie lutego, Polacy wezmą udział w rozgrywkach ESL EXPO Barcelona. Szczegóły dotyczące najnowszego rankingu HLTV.ORG znajdziecie tutaj.

 

1. Fnatic
2. Natus Vincere
3. Team EnVyUs
4. Astralis
5. Luminosity Gaming
6. Virtus.pro
7. NiP
8. FaZe Clan
9. Team Dignitas
10. Mousesports
[…]
20. Vexed Gaming

Marcin Kilar
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie