Vojvodina Nowy Sad - Lotos Trefl Gdańsk: Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
Vojvodina Nowy Sad - Lotos Trefl Gdańsk: Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

Mecz Ligi Mistrzów Vojvodina Nowy Sad - Lotos Trefl Gdańsk ma jednego faworyta. To oczywiście wicemistrzowie Polski. Transmisja meczu Vojvodina Nowy Sad - Lotos Trefl Gdańsk w Polsacie Sport Extra!

Lotos Trefl Gdańsk ma już zapewniony awans do play-offów Ligi Mistrzów. Mecz z Vojvodiną Nowy Sad będzie więc przede wszystkim o prestiż. Polacy mimo tego zamierzają walczyć o pełną pulę. - W każdym meczu, bez względu na przeciwnika, skupiamy się na wygranej, a we wtorek w Nowym Sadzie będziemy chcieli postawić kropkę nad "i" - zapewnił Miłosz Hebda.

 

Liga Mistrzów: Mika nie zagra z Vojvodiną Nowy Sad

 

Wicemistrzowie Polski będą musieli sobie radzić bez Mateusza Miki. Reprezentant Polski nadal leczy kontuzję kolana. Z powodu tego urazu nie wystąpił w ostatnim spotkaniu Ligi Mistrzów z DHL Modena w Gdyni, ale absencja mistrza świata nie przeszkodziła ekipie prowadzonej przez trenera Anastasiego w odniesieniu zwycięstwa 3:2.

 

Transmisja meczu Vojvodina Nowy Sad - Lotos Trefl Gdańsk w Polsacie Sport Extra! Początek o godzinie 20:00. Spotkanie skomentują Marek Magiera i Łukasz Kadziewicz.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie