Bielecki: Zabrakło ludzi na odpowiednim poziomie

Piłka ręczna

Karol Bielecki po przegranym meczu z Chorwacją nie przebierał w słowach i nie szukał wymówek po porażce. - Mieliśmy za mało argumentów w tym spotkaniu. Zabrakło nam ludzi, którzy mogli rozwiązać nasze problemy - powiedział Bielecki w rozmowie z Polsatsport.pl.

Szymon Rojek: Pewnie trudno zebrać myśli po takim meczu, ale to spotkanie wymknęło nam się już na samym początku. Czy presja miała jakieś znaczenie?

Karol Bielecki: Raczej nie presja, a po prostu mieliśmy za mało argumentów w tym spotkaniu. Zespół chorwacki zagrał świetnie w obronie, a nam to nie leżało. Zabrakło nam jakości w ataku i ludzi, którzy rozwiązaliby ten problem. Przegraliśmy bardzo wysoko i straciliśmy szansę na grę o medale. To strasznie boli.

 

Biegler: Biorę odpowiedzialność za porażkę. Nie wiem, czy pozostanę trenerem Polski...


Przed Wami mecz o 7. miejsce i to w tym momencie chyba koszmarne zadanie zmobilizować się na kolejne spotkanie.

Wierzę, że uda nam się zebrać i zagrać dobry mecz o honor. Chcemy pozytywnym rezultatem zakończyć ten turniej, a za dzisiejsze spotkanie mogę tylko wszystkich przeprosić. Myślę, że serca nie zabrakło, ale zabrakło umiejętności, aby wygrać mecz.

Wywiad z Karolem Bieleckim zobaczysz w załączonym materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie