Daszek przywraca nadzieję. Niesamowita asysta... Szmala! (WIDEO)

Piłka ręczna

Polacy nie za dobrze zaczęli mecz z Chorwacją, szybko tracąc kilka bramek. Nasi rywale od pierwszych minut są na prowadzeniu, lecz ostatnia akcja biało-czerwonych w pierwszej połowie może przywrócić ich do gry. Po fantastycznym podaniu Sławomira Szmala bramkę rzucił Michał Daszek.

Polscy piłkarze ręczni mogą przegrać nawet trzema bramkami, by awansować do półfinału mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych. Problem w tym, że Chorwaci postawili poprzeczkę bardzo wysoko i bardzo szybko wyszli na kilkubramkowe prowadzenie. Nasi zawodnicy - jak  to mają w zwyczaju - fundują nam prawdziwy roller coaster, gdyż prawdopodobnie do końca meczu będziemy drżeć o promocję do najlepszej czwórki. Na razie jednak nasi rywale prowadzą 15:10, a wcale nie grają tak dobrze...

"Z buta wjeżdżam", czyli Tomas oberwał w głowę (WIDEO)

Polacy notowali bardzo dużo łatwych strat, nie potrafili wykorzystać dogodnych pozycji rzutowych, a nawet zmarnowali dwa rzuty karne. Wielokrotnie ratował nas Sławomir Szmal, który w ostatniej naszej akcji w pierwszej połowie zachował się jak rasowy rozgrywający. Kapitalnym podaniem uruchomił Michała Daszka, który ładnym rzutem wykończył kontrę. To była ostatnia bramka w pierwszej połowie. Musimy więc wierzyć, że będzie to dobry omen na drugą część gry!

Piękna kontra Polaków w załączonym materiale wideo!

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!