Impel Wrocław - Telekom Baku: Transmisja w Polsacie Sport News

Siatkówka
Impel Wrocław - Telekom Baku: Transmisja w Polsacie Sport News
fot. Cyfrasport

Mecz Impel Wrocław - Telekom Baku ma ogromne znaczenie dla gospodyń. Jeśli wygrają, mogą zakwalifikować się do play-off Ligi Mistrzyń. Transmisja meczu Impel Wrocław - Telekom Baku w Polsacie Sport News.

Gospodynie przystąpią do meczu z Telekom Baku podbudowane wygraną z Chemikiem Police 3:2 w 15. kolejce Orlen Ligi. Dzięki temu przerwały passę trzynastu ligowych zwycięstw rywalek z rzędu!

 

Orlen Liga: Pierwsza porażka Chemika Police!

 

- Teraz przed nami mecz z Telekomem Baku. Chciałabym by wygrana pozwoliła nam zagrać w play-off Ligi Mistrzyń. Natomiast siatkówka to jest sport i nikt przed meczem nie wie, jakie scenariusze są nam pisane. Liczę na doping publiczności i to, że sprawimy kolejną radość naszym kibicom - powiedziała Lenka Durr.

 

O play-off, oprócz Polek, walczy Dresdner SC. Mistrz Niemiec wyprzedza naszą drużynę w tabeli grupy E, dzięki większej liczbie zwycięstw i lepszemu bilansowi setowemu. W przypadku wygranej drezdenek z Fenerbahce Stambył, do dalszej fazy awansują właśnie one. W takim przypadku mecz Impelek będzie walką o jak najlepszy bilans punktowy, ponieważ bowiem cztery zespoły z trzecich miejsc w grupach zagrają w ćwierćfinale Pucharu CEV.

 

Transmisja meczu Impel Wrocław – Telekom Baku w Polsacie Sport News. Początek o godzinie 20:20. Spotkanie skomentują Tomasz Swędrowski i Maciej Jarosz.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze