Jak można nie trafić do pustej bramki?! Odcinek drugi, w roli głównej Nøddesbo! (WIDEO)

Piłka ręczna

Jesper Nøddesbo w meczu Dania - Niemcy pokazał, że niemożliwe nie istnieje! Obrotowy z kilku metrów nie trafił do pustej bramki!

Dlaczego odcinek drugi? We wtorek podczas meczu Hiszpanii z Węgrami w głównej roli wystąpił Antonio Garcia, który na kilka sekund przed końcem pierwszej połowy miał szansę na zdobycie bramki. Najpierw znakomicie przechwycił piłkę, a następnie pobiegł z nią w kierunku bramki rywali. Do końca gry pozostawało kilka sekund, więc wiedząc, że nie da rady zbliżyć się pod pole karne "Madziarów", więc zdecydował się na rzut z połowy. Niestety dla niego, nawet nie trafił w bramkę! Całą sytuację skwitował z uśmiechem.

 
Z 21:23 na 25:23! Fantastyczna końcówka Niemców z Danią! (WIDEO)

 

W środę w podobnej sytuacji znalażł się obrotowy reprezentacji Danii Jesper Nøddesbo. Miał przed sobą pustą bramkę, lecz nie potrafił skierować piłki do siatki! Czy to było największe pudło mistrzostw Europy? Na pewno solidny kandydat do tego "wyróżnienia", choć do zakończenia turnieju jeszcze trochę czasu...

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze