Lijewski: Na medal zasłużyli tylko kibice

Piłka ręczna

Apetyty były zdecydowanie większe! Jedyni Polacy, którzy zasłużyli na medal po tym turnieju to nasi kibice. Mimo porażki stali za nami murem, za co serdecznie im dziękuje również w imieniu całej drużyny - powiedział po meczu Polska - Chorwacja Krzysztof Lijewski.

Szymon Rojek: To, co się wydarzyło w meczu Polska - Chorwacja ciężko jest racjonalnie wytłumaczyć.

 

Krzysztof Lijewski: Nie mam w pamięci takiego meczu, w którym gralibyśmy aż tak słabo. Jest mi wstyd! Jest mi przykro! I jest mi naprawdę bardzo smutno z powodu naszej gry. Każdy z nas miał inne oczekiwania nie tylko przed meczem z Chorwacją, ale ogólnie przed  całym turniejem. Przyjdzie grać nam o 7. miejsce, a to naprawdę boli niebywale. Apetyty były zdecydowanie większe. Jedyni Polacy, którzy zasłużyli na medal po tym turnieju to są nasi kibice.

 

Biegler: Biorę odpowiedzialność za porażkę. Nie wiem, czy pozostanę trenerem Polski...

 

Mimo, że przez cały mecze przegrywaliście to kibice wspierali Was praktycznie przez 60. minut.

 

Wiemy, że oni kochają nas na dobre i na złe. To są prawdziwi kibice, którzy wspierają nas nawet kiedy nie wszystko układa się po naszej myśli. Mimo porażki stali za nami murem, za co serdecznie im dziękuje również w imieniu całej drużyny.

 

Całą rozmowę z Krzysztofem Lijewskim zobacz w materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

Szymon Rojek, A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie