Marcin Naruszczka przeciwnikiem Rafała Haratyka na gali FEN 11!

Sporty walki
Marcin Naruszczka przeciwnikiem Rafała Haratyka na gali FEN 11!
fot. FEN

Podczas gali FEN 11 Warsaw Time 19 marca w hali Torwar do walki staną dwaj wyróżniający się polscy zawodnicy z międzynarodowymi sukcesami: Marcin Naruszczka z Poland Top Team Warszawa i Rafał Haratyk reprezentujący Daas Berserkers Team Bielsko-Biała. Panowie walczą w wadze średniej do 84 kg.

Marcin Naruszczka ma 32 lata, a przygodę z MMA zaczynał w słynnym Arrachionie Olsztyn u boku takich sław, jak Mamed Khalidov. W 2011 roku zdobył tytuł mistrza wagi półciężkiej w niemieckiej organizacji Respect. Sukces ten powtórzył w tej organizacji także w wadze średniej, walcząc jednocześnie dla polskiej federacji KSW. W ostatnich dwóch walkach Naruszczka zwyciężał dwukrotnie przez decyzję zagranicznych i krajowych rywali. W karierze wygrał czternaście walk, poniósł pięć porażek i raz zremisował swój pojedynek.

 

Walczyli w FEN, teraz podpisali kontrakty z UFC i Bellatorem


Rafał Haratyk pierwszy zawodowy pojedynek w MMA stoczył w 2010 roku szybko zmuszając rywala do poddania. W ubiegłym roku trafił do RPA, gdzie walczył w najlepszej tamtejszej organizacji – EFC. 28-letni Polak po dwóch zwycięstwach zapewnił sobie status pretendenta do walki o pas wagi średniej. Strażak z Bielska-Białej jedynej porażki w karierze doznał z rąk zawodnika UFC Omari Akhmedova. Na zawodowej arenie wygrał sześć walk, jedną przegrał i dwie zremisował.

Bilety na galę FEN 11 Warsaw Time są dostępne w sprzedaży online na stronach Eventim.pl i KupBilet.pl, w stacjonarnych punktach sprzedaży obu sieci (punkty Eventim.pl oraz punkty KupBilet.pl).

RH, FEN

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze