EHF Euro 2016. Reprezentanci Polski przed Szwecją: Zrehabilitować się w oczach kibiców

Piłka ręczna

Reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych jest już we Wrocławiu, gdzie w piątek w Hali Stulecia zagra mecz pocieszenia ze Szwecją o 7. miejsce w mistrzostwach Europy. - W spotkaniu ze Szwedami będziemy chcieli chociaż w minimalnym stopniu wynagrodzić kibicom porażkę. Chcemy podziękować fanom za wsparcie i za to, że byli z nami od samego początku mistrzostw – powiedział reprezentant Polski Bartosz Konitz.

Zasnęliśmy po meczu z Chorwacją, ale bardzo późno. Za nami ciężka noc, bo cały czas rozpamiętujemy i przeżywamy porażkę z Chorwatami. Na to co się stało w środowy wieczór każdy ma swoje wytłumaczenia oraz przemyślenia. Trudno jest wypowiadać się za innych. Nie potrafię zdefiniować w żaden sposób tego co się wydarzyło. Mam ogromny szacunek do kibiców, bo wspierali nas przez cały turniej - wyznał bramkarz reprezentacji Polski Sławomir Szmal.

 

EHF Euro 2016: Interwencja Szmala najlepszą w drugiej rundzie! (WIDEO)

 

Zdanie Sławomira Szmala podzielił inny reprezentant Polski Bartosz Konitz. – Po czymś takim, co zafundowali nam Chorwacji nie dało się bardzo długo zasnąć. Fakt, że Chorwaci sprawili nam lanie przed własną publicznością boli podwójnie. W meczu ze Szwecją będziemy chcieli chociaż w minimalnym stopniu wynagrodzić im porażkę. Chcemy podziękować fanom za wsparcie i za to, że byli z nami od samego początku mistrzostw – zaznaczył Konitz.

 

Asystent Michaela Bieglera, Jacek Będzikowski przyznał, że cały sztab szkoleniowy wciąż jest rozżalony i rozgoryczony po lekcji jaką dali Polakom Chorwaci. – Nie spełniliśmy naszych marzeń. Wszystko było w naszych rękach i najwyraźniej nas to przerosło. To co się wydarzyło w potyczce z Chorwacją cały czas w nas siedzi. Nie byliśmy w stanie pozbierać myśli po środowym pogromie – wyznał członek sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

 

Rozmowy z reprezentantami Polski oraz asystentem Michaela Bieglera, zobacz w materiale wideo.

Marcin Muras, Tomasz Włodarczyk, A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze