TOP 12 najlepszych akcji drugiej fazy Euro 2016. Są Polacy!

Piłka ręczna

Druga faza mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych za nami. Przez ten kilka dni oglądaliśmy mnóstwo fantastycznych meczów, wymian i przede wszystkim akcji. Postanowiliśmy zebrać te najpiękniejsze, które wybijały się ponad inne. Oto 12 najlepszych akcji drugiej fazy Euro 2016!

Wskazanie najlepszej dwunastki nie było wcale łatwe - choćby ze względu na reprezentację Rosji, która w każdym meczu prezentowała przynajmniej kilka zjawiskowych kombinacji. W naszym zestawieniu każdy powinien znaleźć coś dla siebie: są i efektowne podania, i efektowne rzuty, i nieszablonowe kombinacje. Znalazło się także miejsce dla biało-czerwonych, którzy także prezentowali wysoki poziom, jeśli chodzi o efektowność.

Chłopaki też płaczą. Zobacz łzy rozpaczy polskich szczypiornistów (WIDEO)

W naszym zestawieniu znalazło się miejsce dla Krzysztofa Lijewskiego, który wykończył piękne podanie Michała Jureckiego oraz Adama Wiśniewskiego, który trafił do siatki po efektownej kombinacji. Na więcej niż jedno wyróżnienie zasłużył nie kto inny jak Timur Dibirov, którego akcje są ozdobą mistrzostw już od pierwszego meczu. Ponadto, nie odstawali także Mikkel Hansen czy Nicola Karabatic. Swoje na skrzydle robił Luc Abalo, a więc z pewnością jest co oglądać!

 

Najlepsze akcje drugiej fazy Euro 2016 w załączonym materiale wideo!

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze