Auf Wiedersehen… Ostatnie chwile Bieglera z polską kadrą

Piłka ręczna

Michael Biegler meczem ze Szwecją pożegnał się z reprezentacją Polski. Niemiecki trener po nieudanych mistrzostwach Europy w piłce ręcznej złożył dymisję, która została przyjęta. Zobacz ostatnie chwile selekcjonera, który prowadził naszą kadrę przez ostatnie trzy lata.

9 września 2012 roku Biegler został wybrany selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce ręcznej. Niespełna trzy tygodnie później podpisał kontrakt i zabrał się do roboty. Apogeum jego pracy przypadło na luty 2015 r., kiedy podczas mistrzostw świata w Katarze, reprezentacja po zwycięstwie z Hiszpanią zdobyła brązowy medal. Po nich Niemiec został odznaczony przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Złotym Krzyżem Zasługi.

 

Odpalił na Konitz! To on poderwał Polaków w ostatnim meczu (WIDEO)

 

Dokładnie 1217 dni po podpisaniu umowy z ZPRP, Biegler złożył rezygnację z funkcji trenera reprezentacji Polski, która została zaakceptowana przez szefów związku. Mecz ze Szwecją był więc ostatnim spotkaniem Bieglera w roli selekcjonera biało-czerwonych. Jak zachowywał się Niemiec, który po ponad trzech latach żegnał się z polską drużyną narodowa?

 

Ostatnie chwile Michaela Bieglera z reprezentacją Polski zobacz w materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze