H2k Gaming dużo lepsze od Team Vitality

E-sport
H2k Gaming dużo lepsze od Team Vitality

Drużyna H2k Gaming z trzema Polakami w składzie pokonała Team Vitality w swoim piątym meczu wiosennego splitu EU LCS. Zdobycie kilku wczesnych zabójstw i wygranie jednego kluczowego teamfightu pozwoliło H2k kontrolować przebieg rozgrywki do momentu aż Caitlyn i Gangplank kupią odpowiednie przedmioty.

Początek rozgrywki tradycyjnie należał już do Jankosa, który dominował przeciwników grajac jako Graves w jungli. Selfie, który zastępował podstawowego mid lanera H2k wprawdzie zginął na środkowej alei w sytuacji 1vs1, ale potem grał już bezbłędnie i świetnie przygotowywał okazje dla swojej drużyny. Kluczowym momentem całego pojedynku była sytuacja, w której Vanderowi udało się przerwać ulti przeciwnej Miss Fortune i ułatwić swojej drużynie kompletne zniszczenie przeciwników.

H2k zdecydowało się na kompozycje, która zakładała zdobycie wczesnej przewagi, a potem czyszczenie minionów na środkowej alei do momentu, aż Forg1ven i Odoamne będą wystarczająco mocni. Gdy AD Carry i top laner H2k kupili odpowiednie przedmioty, Team Vitality nie było w stanie sensownie odpowiedzieć i musieli uznać wyższość bardziej polskiej niż kiedykolwiek drużyny H2k.

 

W następnym meczu H2k Gaming zagra z Team ROCCAT, a Team Vitality zmierzy się z Giants.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze