Naśladowca Zlatana? Gol przewrotką od poprzeczki! (WIDEO)

Anass Achahbar postanowił zabawić się w Zlatana Ibrahimovica. Reprezentant holenderskiej młodzieżówki w meczu Feyenoord - Heerenveen popisał się niesamowitą przewrotką, której pozazdrościłby mu sam Szwed.

Piękne gole to ostatnio domena Feyenoordu. W ostatniej kolejce, kiedy to rywalem było AZ Alkmaar, fantastycznie z dystansu uderzył Tonny Vilhena. To trafienie z pewnością może kandydować do miana najładniejszego w sezonie. Piłka z około 35 metrów leciała niczym torpeda i wpadła do siatki tuż pod poprzeczką. Był to jednak tylko gol na otarcie bo łez, bo drużyna pomocnika i tak przegrała to spotkanie 2:4. Podobnie było w starciu z Heerenveen.

Piłkarz Heerenveen zdobyłby bramkę, gdyby nie... kolega. Piłka wybita tuż sprzed linii! (WIDEO)

Feyenoord grał tym razem na własnym stadionie, lecz po pierwszej połowie i trafieniu Henka Veermana przegrywał 0:1. Straty odrobił w 71. minucie. Wystarczyło jedno wstrzelenie piłki z rzutu wolnego, wygrany pojedynek główkowy i moment magii w wykonaniu Anassa Achahbara. Holender marokańskiego pochodzenia świetnie złożył się do strzału i został za to nagrodzony. Piłka po uderzeniu przewrotką odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do siatki. Cudowny moment! Na nic się to jednak zdało, gdyż ostatecznie w końcówce goście za sprawą Joeya van den Bergą trafili po raz drugi i pokonali Feyenoord 2:1.