Chrapkowski dla Polsatsport.pl: W tej chwili nie chcę myśleć o reprezentacji

Piłka ręczna

Dwa, trzy dni odpocznę od piłki ręcznej, a później wrócę do klubu. Trzeba skupić się na tym, aby jak najlepiej reprezentować Vive. O kadrze więc myśleć nie będę - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl reprezentant Polski i zawodnik Vive Tauron Kielce Piotr Chrapkowski.

Łukasz Borowski: Wiecie już co wydarzyło się w spotkaniu z Chorwacją?

 

Piotr Chrapkowski: Mecz nam ewidentnie nie wyszedł. Nic się nie kleiło. Szczególnie w ataku – mieliśmy dużo strat, Chorwaci robili kontry. Beznadziejne spotkanie przytrafiło nam się w najgorszym momencie. Każdego dnia okazywało się jednak, że jakaś drużyna potrafi zaskoczyć. My zaskoczyliśmy z Francuzami, a z Chorwacją to oni byli górą. Obijaliśmy słupki, rywale kontrowali. Szczęście nie było po naszej stronie.

 

Aguinagalde: Finał był naszym celem od początku

 

Przed nami turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Rio. Pracę z naszą kadrą kończy trener Michael Biegler. Na giełdzie szkoleniowców pojawiają się nazwiska m.in. Tałanta Dujszebajewa czy Piotra Przybeckiego…

 

Na razie nie chcę tego komentować. Dwa, trzy dni odpocznę od piłki ręcznej a później wrócę do klubu. Trzeba skupić się na tym, aby jak najlepiej reprezentować Vive: mamy rozgrywki ligowe, kilka meczów w Lidze Mistrzów. O kadrze więc myśleć nie będę. Przetasowania to w tej chwili tylko gdybanie.

 

Jak wyglądało ostatnie spotkanie z Michaelem Bieglerem?

 

Trener podziękował nam za współpracę, za wygrany mecz. Pożegnaliśmy się po meczu i tyle.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

Łukasz Borowski, seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze