Londyn gospodarzem ESL Pro League Season 3

E-sport
Londyn gospodarzem ESL Pro League Season 3

Electronic Sport League ogłosił wczoraj za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Twitterze, że gospodarzem tegorocznych finałów lanowych ESL Pro League Season 3, przypadających na dni 12 - 15 maja, będzie Londyn. Rozgrywki wystartują 9 lutego, a wśród biorących udział drużyn znajduje się polska formacja Virtus.pro.

Electronic Sport League to globalna marka, która słynie z organizowania największych wydarzeń e-sportowych na świecie. Wczoraj ESL podało do informacji publicznej szczegóły dotyczące nadchodzących wielkimi krokami rozgrywek ESL Pro League Season 3. Ich start planowany jest już za niespełna dziesięć dni, a wśród uczestników znajduje się najlepsza polska drużyna CS:GO w historii - Virtus.pro. Zwieńczeniem zmagań będą finały lanowe, które odbędą się w Londynie, w dniach 12 - 15 maja. Wersja ta została oficjalnie potwierdzona przez Electronic Sport League za pośrednictwem oficjalnego profilu Twitter.

 

Nie określono jeszcze natomiast dokładnie obiektu, w którym będzie miało miejsce całe wydarzenie. Mówi się, że w zawodach udział weźmie w sumie osiem czołowych zespołów Counter-Strike: Global Offensive na świecie. Cztery z nich mają pochodzić ze Starego Kontynentu, zaś kolejne z Ameryki Północnej. 

 

 

 

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze