Milik strzela gola PSV? Kopia jego trafienia ze Szkocją! (WIDEO)

Polska w ramach eliminacji do Euro 2016 mierzyła się na Stadionie Narodowym ze Szkocją. Na kwadrans przed końcem przegrywaliśmy 1:2, a fantastyczny gol Arkadiusza Milika dał nam wyrównanie. Macie ochotę zobaczyć to trafienie jeszcze raz? Zmieniła się aranżacja, zespoły na boisku i miejsce, jednak Ted van de Pavert wykonał perfekcyjną kopię trafienia Polaka w meczu przeciwko PSV!

Mistrz Holandii PSV Eindhoven podejmował na własnym stadionie najgorszą drużynę Eredivisie i wszyscy wieścili pogrom. Na taki się nawet zapowiadało, ponieważ gospodarze 3:0 prowadzili już po pierwszej połowie, a po drodze spudłowali nawet z jedenastu metrów. Goście dość nieoczekiwanie podjęli jednak walkę i przez kilka minut był rezultat 2:3. Spotkanie ostatecznie zakończyło się zwycięstwem faworyta 4:2.

Krychowiak podpadł Komisji Przeciw Przemocy! (WIDEO)

Nam jednak w oko wpadła bramka na 3:1 autorstwa Teda van de Paverta. Stoper gości podłączył się do akcji ofensywnej i... strzelił gola wypisz wymaluj Arkadiusz Milik! Jego wbiegnięcie w pole karne wypatrzył Andy Driver, który niczym Artur Jędrzejczyk przeciwko Szkocji sprytnie zagrał po ziemi w pole karne, a tam snajper huknął mocno lewą nogą w kierunku dalszego słupka. Czy zawodnikowi De Graafschap wyszło to nawet lepiej?

Bramkę Teda van de Paverta zobacz w załączonym materiale wideo.