Smutek po zwycięstwie. Zajrzyj do hotelu Polaków!

Piłka ręczna

Polscy piłkarze ręczni pokonali we Wrocławiu Szwecję 26:24 i zajęli siódme miejsce w mistrzostwach Europy. Mimo zwycięstwa Polakom humory nie dopisywały, bo plan na Euro 2016 był jasny: medal. Nasza kamera po ostatnim polskim meczu na turnieju zajrzała do hotelu kadrowiczów.

Polscy piłkarze ręczni mieli walczyć o medale mistrzostw Europy, lecz spotkanie z Chorwacją kompletnie im nie wyszło. Podopieczni Michaela Bieglera przegrali 23:37 i zajęli czwarte miejsce swojej w grupie. W spotkaniu o siódmą lokatę zmierzyli się ze Szwedami. Mimo zwycięstwa z reprezentacją Trzech Koron (26:24) Polakom nie dopisywały humory. Po meczu szybko udali się do hotelu, gdzie spotkali się z rodzinami i przyjaciółmi.

 

Polska - Szwecja: Skrót meczu (WIDEO)

 

Miny naszych szczypiornistów były nietęgie. Część rozpoczęła przygotowania do wyjazdu do klubów, a inni – jak Michał Jurecki – zasępieni siedzieli w hotelowym lobby. Humor najbardziej dopisywał Piotrowi Chrapkowskiemu, który paradował po hotelu z… malutkim kibicem reprezentacji Polski.

 

Chcesz zajrzeć do hotelu reprezentantów Polski? Obejrzyj materiał wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

 

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze