EHF Euro 2016: Michał Jurecki doceniony! Polak w najlepszej siódemce turnieju

Piłka ręczna
EHF Euro 2016: Michał Jurecki doceniony! Polak w najlepszej siódemce turnieju
fot. PAP

Michał Jurecki został wybrany najlepszym lewym rozgrywającym i znalazł się w drużynie gwiazd mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych, które w niedzielę zakończą się w Krakowie. Najbardziej wartościowym zawodnikiem (MVP) wybrano Hiszpana Raula Entrerriosa.

Organizatorzy decyzję w sprawie "siódemki turnieju" i MVP imprezy ogłosili przed decydującymi meczami. O trzecie miejsce Norwegia zagra z Chorwacją, a w finale Niemcy zmierzą się z Hiszpanią.

 

Michał Jurecki: Chcę trenera, który zabierze nas do Rio

 

Oprócz Jureckiego, w "drużynie marzeń" znaleźli się m.in. jego trzej klubowi koledzy z Vive Targi Kielce: hiszpański obrotowy Julen Aguinagalde, chorwacki lewoskrzydłowy Manuel Strlek oraz niemiecki prawoskrzydłowy Tobias Reichmann. Polska zakończyła rywalizację w piątek i zajęła siódme miejsce.

 


Zespół Gwiazd ME:
bramkarz: Andreas Wolff (Niemcy) lewe skrzydło: Manuel Strlek (Chorwacja) lewe rozegranie: Michał Jurecki (Polska) środek rozegrania: Sander Sagosen (Norwegia) obrotowy: Julen Aguinagalde (Hiszpania) prawe rozegranie: Johan Jakobsson (Szwecja) prawe skrzydło: Tobias Reichmann (Niemcy) najlepszy obrońca: Henrik Mollgard (Dania) najlepszy zawodnik (MVP): Raul Entrerrios (Hiszpania)
A.J., PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie