Entrerrios: Jutro docenimy srebro, dziś jesteśmy smutni

Piłka ręczna

Bardzo się cieszyliśmy, gdy weszliśmy do finału, bo to wymagało bardzo dużo pracy. Ze srebrnego medalu łatwiej będzie nam się cieszyć jutro. Dziś jesteśmy smutni, bo dziś marzyliśmy o złocie - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl MVP EHF Euro 2016, lider reprezentacji Hiszpanii, Raul Entrerrios.

Szymon Rojek: Jakie były przyczyny finałowej porażki z Niemcami? Czy wpływ na wynik miało to, że Niemcy mają młodszą drużynę i na decydujący mecz turnieju zachowali więcej sił?

 

Raul Entrerrios: Nie. Wina leży przede wszystkim po naszej stronie. To my rozegraliśmy zły mecz, nic nam nie wychodziło. Nie graliśmy tak jak zwykle i Niemcy w pełni zasłużenie wygrali.

 

Ceremonia wręczenia medali i zamknięcia EHF Euro 2016 (WIDEO)

 

Może po upływie czasu ten srebrny medal będziecie jednak oceniać jako sukces?

 

Tak to w sporcie bywa, że nastrój zmienia się czasami z dnia na dzień. Bardzo się cieszyliśmy, gdy weszliśmy do finału, bo to wymagało bardzo dużo pracy. Ze srebrnego medalu łatwiej będzie nam się cieszyć jutro. Dziś jesteśmy smutni, bo dziś marzyliśmy o złocie.

 

Rozmowa z Raulem Entrerriosem w załączonym materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

Szymon Rojek, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze