European Minor Championship 2016 - dzień finałowy

E-sport
European Minor Championship 2016 - dzień finałowy
www.notey.com

Dziś ostatni dzień turnieju European Minor Championship 2016. Na najbliższe kilka godzin zaplanowano trzy spotkania w formule BO3. W półfinałach naprzeciw siebie staną HellRaisers vs PENTA Sports oraz E-frag.net vs PixelFire Gaming. Wielki Finał planowany jest natomiast na godzinę 20:00.

Trwające od kilku dni zmagania toczone w ramach European Minor Championship 2016 z wielkimi emocjami obserwują sympatycy Counter-Strike: Global Offensive na całym świecie. Wszystkie starcia, które miały miejsce w Fazie Grupowej zawodów dobiegły już końca i dziś nastał długo wyczekiwany dzień finałowy tych rozgrywek. Na niedzielę zaplanowano w sumie trzy spotkania — dwa półfinały oraz wielki finał, a każde z nich będzie rozgrywane w formule best of three.

 

Bardzo elektryzujące okazały się starcia grupy B. Tam najlepsze okazało się HellRaisers, co raczej nie zaskoczyło specjalnie nikogo, bowiem przed turniejem wielu stawiało 'kUcheRa' i jego kolegów w gronie faworytów. Ci pewnie poradzili sobie z Lemondogs oraz PixelFire Gaming. Ta druga zdołała awansować do dalszej fazy rozgrywek z drugiej lokaty po pokonaniu DenDD. Z grupy A wydostały się z kolei niemiecka PENTA Sports oraz E-frag.net.

 

Na godzinę 12:00 zaplanowany został pierwszy półfinałowy pojedynek pomiędzy HellRaisers a PENTA Sports. Drugie starcie odbędzie się około godziny 15:30, zaś Finał o 20:00.

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze