HellRaisers górą w PGL Regional Minor Championship Europe

E-sport
HellRaisers górą w PGL Regional Minor Championship Europe

Zespół HellRaisers wygrał rozgrywki Counter-Strike: Global Offensive pod nazwą PGL Regional Minor Championship Europe, gdzie w wielkim finale pokonał Bułgarską formację E-frag.net. W meczu padł wynik 2-1 (16-11 na mapie de_dust2, 6-16 na de_inferno oraz 16-6 na de_cobblestone).

Znana międzynarodowa formacja Counter-Strike: Global Offensive o nazwie HellRaisers wygrała wielki finał rozgrywek PGL Regional Minor Championship Europe. W meczu na szczycie Martin 'STYKO' Styk i jego kompani stawili czoła bułgarskiej drużynie E-frag.net, czego owcem był rezultat 2-1. Stawką była nagroda pieniężna w wysokości 30 000 dolarów oraz slot na MLG Columbus 2016.

 

Pierwszą mapą okazała się de_dust2. Tam dobrze rozpoczęli HellRaisers, którzy już na samym początku zapewnili sobie pięć wygranych rund z rzędu. Mimo to Bułgarzy nie dawali za wygraną, czego efektem była seria wygranych rund i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9-6 dla ekipy Emila 'kUcheR' Akhundova. Po zmianie stron, mimo wyrównanego boju, to HR udało się dowieź korzystny wynik do końca.

 

 

*** UPDATE ***

 

 

Na drugiej lokacji - de_inferno, zdecydowanie lepszą formacją okazała się E-frag.net, która przed zmianą stron osiągnęła wynik 9-6, lecz później nie oddała już ani jednej rundy przeciwnikom.

 

Mapą rozstrzygającą był de_cobblestone. Tam HellRaisers już w pierwszej odsłonie narzucało własny styl gry i mimo woli walki pierwsza połowa zakończyła się dość pewnym rezultatem dla międzynarodowej maszyny do zabijania. Po zmianie stron Tomas 'oskar' Stastny i jego koledzy oddali tylko jeden punkt swoim rywalom. Warto zaznaczyć, że wspomniany zawodnik był wyróżniającą się postacią w całym meczu i tym samym zdobył zaszczytne miano MVP.

Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie