Immortals wciąż niepokonane w NA LCS!

E-sport
Immortals wciąż niepokonane w NA LCS!

Drużyna Immortals wciąż nie przegrała meczu w wiosennym splicie NA LCS. Tym razem nowa drużyna WildTurtle'a pewnie pokonała Renegades i umocniła się na pozycji lidera tabeli północnoamerykańskich rozgrywek. Podczas 29 minutowej gry zwycięstwo nie oddaliło się od Immortals nawet na moment.

Gra przypominała bardziej wybryk dynamicznej kolejki, niż mecz rozgrywany w najsilniejszej lidze League of Legends na kontynencie. Adrian z Immortals tym razem zdecydował się na wybór Soraki z runami na generowanie złota, ale nie przeszkodziło mu to radośnie biegać po jungli przeciwników razem ze swoją drużyną. Jedynymi sytuacjami, w której Renegades udawało się zdobywać zabójstwa przeciwko IMT były te, w której Reignover i spółka zbyt intensywnie angażowali się w walki pod wieżami przeciwników.

ADC Carry drużyny, WildTurtle, przeżywa drugą młodość po odejściu z TSM. Jego Lucian był nie do powstrzymania i zakończył rozgrywkę ze statystykami 11-0-3. Podczas dzisiejszej gry zawodnik przypominał samego siebie z sezonu 2013, gdy niczym nie skrępowany wchodził w walki drużynowe bardzo głęboko i dominował wszystkich przeciwników. Warto zwrócić uwagę na top lanera Huniego, który po transferze z Fnatic podtrzymuje passę 23 meczów bez porażki w sezonie zasadniczym League of Legends.

 

W następnym meczu Immortals zmierzy się z Echo Fox, a Renegades spróbuje pokonać Counter Logic Gaming.  

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze