Niemcy - Hiszpania: Transmisja finału w Polsacie i Polsacie Sport

Piłka ręczna

Niemcy - Hiszpania to wielki finał EHF Euro 2016! Faworytem będą szczypiorniści z Półwyspu Iberyjskiego, którzy już raz wygrali mecz tych drużyn na tym turnieju. Transmisja finału Niemcy - Hiszpania w Polsacie i Polsacie Sport!

W półfinale Niemcy pokonali po dogrywce Norwegię 34:33, natomiast Hiszpania ograła Chorwację 33:29. W związku z oficjalnym protestem nie było jednak wiadomo, czy nasi zachodni sąsiedzi faktycznie zagrają o złoto. Dotyczył on nieregulaminowej liczby niemieckich zawodników na trzy sekundy przed końcową syreną. Powtórki telewizyjne pokazały, że na boisku przebywało… ośmiu Niemców! W sobotę rano Norwegowie wycofali jednak protest.

 

Niemcy w finale! Norwegia odwołała protest!

 

Niemcy i Hiszpanie grali już na EHF Euro 2016 w pierwszej fazie. Mecz zakończył się zwycięstwem Julena Aguinagalde i spółki 32:29. - Jesteśmy gotowi. Niemcy to bardzo silny zespół, ale my też jesteśmy groźni. Przed meczem każdy ma pięćdziesiąt procent szans na zwycięstwo i swoją wyższość będzie trzeba udowodnić na parkiecie - stwierdził trener Hiszpanii Manolo Cadenas przed finałem w rozmowie z Polsatsport.pl.

 

Transmisja meczu Niemcy - Hiszpania w Polsacie i Polsacie Sport. Początek o godzinie 17:00. Spotkanie skomentują Tomasz Włodarczyk i Wojciech Nowiński.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze