NRG eSports niszczy TSM w NA LCS

E-sport
NRG eSports niszczy TSM w NA LCS

TSM zostało kompletnie zdominowane przez NRG eSports w swoim szóstym meczu w NA LCS. Bjergsen i spółka nie potrafili znaleźć odpowiedzi na nietypową kompozycję drużynową NRG i przegrali wynikiem 19-0. Mid laner NRG zdecydował się na wybranie Zileana na środkową aleję i został najlepszym zawodnikiem spotkania.

NRG eSports było ekstremalnie agresywne podczas walk drużynowych, ale tarcze Janny i ultimate Zileana sprawiały, że zawodnikom udało sie cały czas utrzymywać przy życiu. Odmienione TSM nie było w stanie nawiązać walki nawet przez moment. YellowStar musi w tym momencie odejścia z Fnatic. Po pobiciu rekordu meczów bez porażki ze starą drużyną, 19-0 z NRG eSports wydaje się być jedynym 19-0 jakie może osiągnąć z TSM.

Jak do tej pory drużyna Bjergsena nie jest w stanie powalczyć na amerykańskim podwórku, więc ich postawa na szczeblu międzynarodowym pozostaje pod dużym znakiem zapytania. NRG po 6 meczach kończy zmagania z bilansem 4-2, a TSM z bilansem 3-3. W następnym meczu drużyna Bjergsena zagra z Echo Fox, a NRG zmierzy się z Team Impulse.

Michał Bogacz
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie