Prezes Vive Tauronu Kielce: Dujszebajew selekcjonerem Polski? Jestem za!

Piłka ręczna

Jestem w stu procentach za. Dyskutowałem o tym już zresztą z Tałantem. Z naszej strony jest zielone światło - mówi Polsatsport.pl prezes Vive Tauronu Kielce Bertus Servaas, który na co dzień w roli szkoleniowca zatrudnia Tałanta Dujszebajewa, obecnie selekcjonera reprezentacji Węgier.

Piotr Merchelski: Kończy się to Euro 2016. Jak oceni Pan ten turniej? Był Pan w końcu na kilku meczach, teraz jest Pan na finale.

Bertus Servaas: No akurat jestem pierwszy raz, bo do tej pory byłem na urlopie. Ale słyszałem wiele pozytywnych opinii. Na pewno wielkie gratulacje dla związku za organizację, bo to było przecież nie lada wyzwanie! Jestem oczywiście też zadowolony z występów moich zawodników.

 

EHF Euro 2016: Michał Jurecki doceniony! Polak w najlepszej siódemce turnieju

No właśnie gra Manuela Strleka i Tobiasa Reichmanna musi Pana cieszyć. Oni i Michał Jurecki oraz Julen Aguinagalde znaleźli się w drużynie gwiazd.

Jako prezes Vive Tauronu Kielce jestem oczywiście mega dumny i mega zadowolony. Do pełni szczęścia brakuje mi jednak obecności w finale reprezentacji Polski.

Wymienia się nazwisko Tałanta Dujszebajewa jako nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Co Pan na to?

Jestem w stu procentach za. Wielu ludzi już o tym wspominało, dzisiaj mówił też o tym sam prezes Kraśnicki. Ja mogę tylko kibicować. W takich kwestiach nie można eksperymentować. Trzeba działać szybko. Dyskutowałem o tym już zresztą z Tałantem. Z naszej strony jest zielone światło.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

Piotr Merchelski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze