Unicorns of Love szuka nowego junglera

E-sport
Unicorns of Love szuka nowego junglera

Drużyna poinformowała na swoim Facebooku, że przyjmuje kandydatury od zawodników chętnych do wypełnienia miejsca w jungli drużyny. Diamondprox, który był zawodnikiem UoL na początku splitu, nie będzie mógł – przynajmniej na razie - kontynuować gry w drużynie ze względu na problemy wizowe nie pozwalające mu legalnie pracować w Niemczech.

Oznacza to jednocześnie, że UoL nie zdecydowało się włączyć wypożyczonego z Millenium Djoko do swojego składu. Pomimo tego, że zawodnik prezentował się nawet powyżej oczekiwań to zarząd UoL ciągle poszukuje nowych opcji. 

 

Unicorns!We are trying out junglers for the next days.We already have some options available, but wanted to make sure...

Posted by Unicorns Of Love on 30 styczeń 2016

 

Organizacja zaznacza, że ma na oku kilku zawodników ale chętnie przejrzy kolejne kandydatury. Chętni mają mieć rangę Mastera lub Challengera na dowolnym serwerze Riot Games i mieć ukończone 17 lat. Jednocześnie Unicorns of Love próbuje za wszelką cene wyjaśnić sytuacje swojego zawodnika, ale – jak zaznacza na swoim Facebooku – w międzyczasie pilnie potrzebuje kogoś do gry.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze