Kibice zachwyceni Euro: Polacy to najwspanialszy naród świata!

Piłka ręczna

Kibice z całego świata zachwycili się mistrzostwami Europy w piłce ręcznej i polska gościnnością. - Byłem na wielu turniejach, ale takiej atmosfery nie spotkałem nigdzie. Polacy to najwspanialszy naród na świecie – mówili fani handballa z Niemiec i Chorwacji.

EHF Euro 2016 dobiegło końca. Turniej rozgrywany w Polsce wygrali Niemcy, którzy w finale pokonali Hiszpanię 24:17. Szczęśliwi nasz kraj opuszczają jednak nie tylko nasi zachodni sąsiedzi. Dla kibiców piłki ręcznej z całego świata mistrzostwa organizowane w Polsce były handballowym świętem.

 

Wkrętki, okienka, tiki-taka i gole bramkarzy. TOP11 najładniejszych bramek EHF Euro 2016!

 

- Polska to wspaniały kraj. Jako gospodarz turnieju spisaliście się świetnie. Chętnie tu wrócimy. Organizacja była perfekcyjna. Nie mieliśmy absolutnie żadnych problemów. Dziękujemy za to! – mówili po finale Niemcy.

 

Słów pochwał nie szczędzili także goście z Chorwacji. – Polacy to najwspanialszy naród na świecie. Oczywiście poza Chorwatami! Ludzie nas pozdrawiali, dopingowali z nami naszą drużynę. Byłem na wielu turniejach, ale takiej atmosfery nie spotkałem nigdzie – zapewniali.

 

Zachwyty obcokrajowców zobacz w materiale wideo. 

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze