Puncher Extra Time od godziny 21:00 na Polsatsport.pl

Sporty walki
Puncher Extra Time od godziny 21:00 na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport

Już dzisiaj kolejny odcinek magazynu Puncher! Gośćmi Artura Łukaszewskiego będą Rafał Jackiewicz, Andrzej Wasilewski oraz Janusz Pindera. Głównym tematem będzie zbliżająca się wielkimi krokami gala Polsat Boxing Night. Transmisja od 20.00 w Polsat Sport News!

Już 2 kwietnia odbędzie się kolejna edycja największej gali bokserskiej w Polsce. W walce wieczoru wystąpi Tomasz Adamek. Do tej pory poznaliśmy dwa bardzo ciekawe zestawienia. Michał Syrowatka spróbuje zrewanżować się za grudniową porażkę w Ełku Rafałowi Jackiewiczowi, a Michał Cieślak stanie w ringu z dobrze znanym polskim kibicom Francisco Palaciosem. Pięściarz pochodzący z Portoryko dwukrotnie walczył z Krzysztofem Włodarczykiem. Przegrał dwa razy na punkty, lecz zostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.


Adamek: Nie mam czasu na zabawę. Chcę się bić z czołówką!

Nie zabraknie także analizy tego, co działo się w weekend. Siergiej Kowaliow bez większych problemów obronił pasy mistrzowskie WBA, WBO i IBF wagi półciężkiej, pokonując w rewanżowym starciu Jeana Pascala. Czy jest ktoś, kto może w tej chwili zatrzymać "Crushera" - jednego z najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe? Z kolei w Szczecinie drugą walkę w lidze WSB przegrała Polska Husaria. Lepsi okazali się zawodnicy Russian Boxing Team. Nasi pięściarze ponownie triumfowali w dwóch pojedynkach, lecz ostatecznie górą byli przeciwnicy.


Prowadzący: Artur Łukaszewski

Goście: Rafał Jackiewicz, Janusz Pindera, Andrzej Wasilewski.

 

Transmisja Punchera od 20.00 w Polsat Sport News.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze