Adamek - Molina na Polsat Boxing Night?

Sporty walki

Niedawny przeciwnik Deontaya Wildera (35-0, 34 KO) i pretendent do tytułu mistrza świata WBC wagi ciężkiej Eric Molina (24-3, 18 KO) jest bliski walki z Tomaszem Adamkiem (50-4, 30 KO) na Polsat Boxing Night 2 kwietnia - poinformował na Twitterze dziennikarz Polsatu Sport Mateusz Borek.

W styczniu Dyrektor ds. sportu Telewizji Polsat Marian Kmita zasugerował, że przeciwnik Tomasza Adamka na zbliżającej się gali Polsat Boxing Night będzie pochodził z zagranicy. Dużo było spekulacji, gdyż sam "Góral" przekonywał, że będzie to przeciwnik ze światowej czołówki. Teraz wszystko wskazuje na to, że 2 kwietnia polski pięściarz zmierzy się z Erikiem Moliną. Poinformował o tym na Twitterze dziennikarz Polsatu Sport Mateusz Borek.

 

Rekowski - Wawrzyk na Polsat Boxing Night?

Molina walczył o mistrzowski pas federacji WBC w czerwcu ubiegłego roku. Amerykanin z meksykańskimi korzeniami przegrał przez nokaut w dziewiątej rundzie, ale i tak był chwalony za swój występ. W trzeciej i ósmej rundzie sprawił wielkie problemy niepokonanemu Deontayowi Wilderowi (mistrz miał być może największe problemy w karierze), o którego sile niedawno przekonał się Artur Szpilka (20-2, 15 KO). Molina był jego sparingpartnerem właśnie przed tym pojedynkiem.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze