SK Gaming zatrudnia drużynę Overwatch

E-sport
SK Gaming zatrudnia drużynę Overwatch
@Blizzard

Organizacja SK Gaming dodała do listy swoich dywizji drużynę Overwatch, która wcześniej grała pod nazwą Team Valfard. Składający się z czterech szwedzkich graczy i jednego Polaka skład ma za sobą kilka turniejów online, w których nierzadko dochodził bardzo daleko.

Skład który zaprezentowało SK Gaming składa się jednak tylko z pięciu graczy. Nie wiadomo jeszcze kto będzie szóstym, potrzebnym do skompletowania drużyny zawodnikiem. Overwatch od sześciu tygodni pozostaje wyłączony ze względu na zaawansowane prace nad udoskonaleniem tytułu. Blizzard miał uruchomić serwery w styczniu, ale najprawdopodobniej ta data przesunie się nawet do połowy marca.

Wcześniej Fnatic i Flipsid3 Esports podpisały kontrakty z drużynami Overwatch, ale przerwa w dostępie do tytułu i brak turniejów sprawił, że obie organizacje przestały już wspierać najnowszą strzelankę Blizzarda. SK Gaming zapowiada ofensywę mającą na celu zdominowanie profesjonalnej sceny Overwatch. Obecnie najlepszymi drużynami są Not Enigma i Hubris, które nie mają jeszcze swojej organizacji.

 

Skład SK Gaming Overwatch:

  • Kalle 'Zave' Haag Nilsson 
  • Lucas 'Mendokusaii' Håkansson
  • Marcin 'Cl3ver' Pajor 
  • Timmy 'Hysterica' Vilppu 
  • Andreas 'Nevix' Karlsson 
Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze