Skandal w Hiszpanii! Sparing Cracovii zakończył się bójką

Sparing piłkarzy Cracovii z hiszpańskim trzecioligowcem CD Olimpic de Xatina został przerwany przez sędziego w 42. minucie z powodu awantury na murawie. Drużyna z Krakowa na zgrupowaniu w Hiszpanii przygotowuje się do rozgrywek ekstraklasy.

Cracovia przygotowuje się do rozgrywek ligowych na zgrupowaniu, które zorganizowano w okolicach Alicante w Hiszpanii. Rozegrali wcześniej dwa spotkania sparingowe: najpierw przegrali z niemieckim 1. FC Kaiserslautern 0:1, następnie pokonali La Hoya Lorca 1:0.

Sekulski wypożyczony do Korony

W trzecim meczu podopieczni Jacka Zielińskiego zmierzyli się z osiemnastą drużyną hiszpańskiej trzeciej ligi - CD Olimpic de Xatina. W 42. minucie tej konfrontacji zawodnik Pasów Jakub Wójcicki starł się z jednym z obrońców rywali. Doszło do przepychanek, a arbiter wykluczył z gry Wójcickiego, a po chwili pokazał czerwoną kartkę również Mateuszowi Cetnarskiemu. Sytuacja jeszcze się zaogniła i wymknęła sędziemu spod kontroli, dlatego zdecydowano się zakończyć to spotkanie. W chwili przerwania meczu był wynik 0:0.